Nojaukšana

Извините, этот техт доступен только в “Латышский”.

SIA “ATR” ir uzticams un kvalificēts nojaukšanas uzņēmums Latvijā jau daudzus gadus. Uzņēmuma “ATR” komanda, izmantojot zināšanas, tehnoloģiju un pieredzējušu darbaspēku, veic vissarežģītākos nojaukšanas darbus visaugstākajā kvalitātē no sākuma līdz beigām saskaņā ar būvprojektu, vides prasībām un LR likumdošanu.

Uzņēmumam “ATR”, piedaloties valsts un pašvaldību konkursos, tiek uzticēti objekti, kur nepieciešams veikt liela apjoma komplicētu un sarežģītu mazvērtīgu ēku, būvju un dažādu būvelementu nojaukšanu. “ATR” komanda ir pierādījusi sevi kā profesionāļus. Uzņēmumam ir viss nepieciešamais, lai nojaukšana noritētu raiti un profesionāli pēc iepriekš izstrādāta plāna, izmantojot modernu tehnoloģiju un pieredzējušu darbaspēku.

Nojaukšanas gaitā var tikt veikti papildus darbi, piemēram, materiālu (betona) drupināšana sīkās frakcijās, lai materiāliem dotu “otro iespēju” būt lietderīgiem, jo uzņēmumam ir nepieciešamā tehnika, kas ir būtiska “ATR” priekšrocība.

No kontrolētas betona nojaukšanas līdz teritorijas sakopšanai, mobilo betona drupināšanas un pārstrādes iekārtu nodrošināšanas objektā, lai palīdzētu uzturēt vietu tīru un sakoptu.

Mūsu nemitīgie centieni izveidot nepārspējamu standartu ir radījuši mums stabilu reputāciju un lojālus klientus nojaukšanas nozarē. Mēs sniedzam pilnu nojaukšanas pakalpojumu klāstu. Ja vajadzīga profesionāla un savlaicīgi veikta nojaukšana, klienti zina, kur vērsties, jo par “ATR”  uzņēmumu runā pozitīvās atsauksmes.