Demontāžas darbi

Извините, этот техт доступен только в “Латышский”.

Demontāžas darbi – ir joma, kurā uzņēmums “ATR” ir uzvarējis daudzos valsts un pašvaldību konkursos. Uzņēmuma “ATR” komanda kvalitatīvi un ātri veic visa veida ēku un konstrukciju demontāžu no dažādām vietām ar sarežģītu loģistiku, izmantojot demontēšanai piemērotu un modernu tehniku ar speciāli tam paredzētu aprīkojumu, kā arī sagatavo nepieciešamo dokumentāciju pirms darbu uzsākšanas un darbu nodošanas stadijā.

Demontējam visa veida:

  • celtniecības (betona, metāla) konstrukcijas (privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas, garāžas, šķūņus, tiltus, bunkurus, stadionus, mājas pamatus u.c. būves);
  • ēkas, būves, ietverot būvgružu pārstrādi ar drupinātāju un utilizāciju;
  • celtņus un citus objektus;
  • un dažāda metāla konstrukcijas (autoceltņus, autokrānus, mucas, žogus, tiltus, kaltes, lauksaimniecības tehnikas utml.);
  • ražošanas iekārtas (darbgaldi, katlu mājas utml.);
  • kuģa vrakus;
  • atsevišķus mājas elementus vai daļas, bet nepieciešamības gadījumā veicam pilnīgu ēkas demontāžu, ieskaitot tās pamatus.

Mūsu pieredze ļauj atrisināt visdažādākās situācijas pēc iespējas īsākā laikā un ar maksimālu efektivitāti, demontāžu organizējot profesionāli ar pieredzējušu komandu, kurā darba vadītāji organizē un pārrauga demontāžas procesu un darbinieki nodrošina, lai darba uzdevumi tiek izpildīti visaugstākajā kvalitātē, noteiktajos termiņos un noritētu atbilstoši likumdošanas un vides prasībām, ievērojot visas darba drošības un aizsardzības normas.

Ir visas nepieciešamās atļaujas, licences. Utilizācija notiek, ievērojot visas apkārtējās vides aizsardzības normas.

Klienti, kam uzņēmums ir veicis demontāžas darbus, bieži piesaista to arī citiem objektiem, kā arī iesaka citiem. Mēs koncentrējamies uz ilgstošu partnerattiecību veidošanu ar mūsu klientiem.