Būvniecība

Previous slide
Next slide

SIA “ATR” ir uzticams un kvalificēts būvniecības un demontāžas uzņēmums Latvijā ar daudzu gadu pieredzi. Uzņēmuma “ATR” komanda, izmantojot zināšanas, tehnoloģiju un pieredzējušu darbaspēku, veic visdažādākos būvdarbus visaugstākajā kvalitātē no sākuma līdz beigām saskaņā ar būvprojektu, vides prasībām un LR likumdošanu.

Mūsu komanda

ATR komanda ir pierādījusi sevi kā profesionāļus. Uzņēmumam ir viss nepieciešamais, lai būvdarbi noritētu raiti un profesionāli pēc iepriekš izstrādāta plāna, izmantojot modernu tehnoloģiju un pieredzējušu darbaspēku.

No kontrolētas betona nojaukšanas līdz teritorijas sakopšanai, mobilo betona drupināšanas un pārstrādes iekārtu nodrošināšanas objektā, lai palīdzētu uzturēt vietu tīru un sakoptu.

Mūsu nemitīgie centieni izveidot nepārspējamu standartu ir radījuši mums stabilu reputāciju un lojālus klientus nojaukšanas nozarē. Mēs sniedzam pilnu nojaukšanas pakalpojumu klāstu. Ja vajadzīga profesionāla un savlaicīgi veikta nojaukšana, klienti zina, kur vērsties, jo par “ATR” uzņēmumu runā pozitīvās atsauksmes.